V I V I S E C T I O N | 1 9 9 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!

+2
Lukas Merophine
Catalina Castillian
6 posters
YazarMesaj
Catalina Castillian
Kaçak & Katil
Kaçak & Katil
Catalina Castillian

Milliyet : İspanyol & Alman
Doğum Yeri : Barselona

Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! Empty
MesajKonu: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyPerş. Nis. 04, 2013 10:19 am

Hep aynı başlık, içerik benzer. Üzgünüm gençler, bir insanın içeriği birkaç ayda öylesine çok büyük çaplı değişmiyor.

Kısaca adım Gökçe, 15-16 yaşlarındayım, İstanbulda yaşıyorum.

Rp'ya başlayalı 6 yıl oldu sanırım, o civarlar en azından. Ara sıra bıraktım ama şimdi olabildiğince bırakmamak için kararlıyım. Zaten biri bir kere bu aleme girince bir şekilde geri dönüyor.

Müzik yelpazem çok çeşitli ve geniş. Genellikle koyu metal türlerini dinleyemiyorum, bir de Türkçe müzikle aram pek yoktur ama ara sıra dinlemediğim şeyler olmuyor değil. Onun dışında bana hitap eden her şeyi dinlerim, şunu dinlemem veya sevmem dediğim pek birileri yoktur. Favorilerim ama Florence and The Machine, Hurts, Adele, Lana Del Rey ve Edith Piaf'tır.

Onun dışında her türlü diziyi ve filmi izlerim. Hatta çoğu diziyi izlemişimdir ama sadece 1-2 bölümünü olmuş olabilir. Ne yazık ki böyle kötü bir özelliğim var, bazen dizilere başlayayım diyorum birkaç bölüm izliyorum ve dizileri bırakıyorum. Ondan her türlü şeyi izlerim gerçekten. Devamlı olarak izlediğim Doctor Who, TVD, Sherlock, bitirmek üzere olduğum Merlin, bitirdiğim Dexter ve yine sonunu izlemediğim House vardır. Niye izlemedim, bilmiyorum. Belki de hiç bittiğini görmemek için izlemedim ama sonunu biliyorum ya, o da ayrı mesele..

Onun dışında kitap okumayı da severim elbette. Şiir okumayı ve yazmayı da ayrıca severim. Onun dışında 4 sene yelken yaptım, hepsi yaz vaktiydi gerçi ama sonuçta yaptım mı yaptım. Tenis de oynarım, yüzmeyi de severim. Onun dışında ne diyebilirim ki size, sorun söyleyeyim.

Bir de kurgu yapmak isterim! Gelin yapalım, kurgu bulamam falan demeyin buluruz elbet.

-Bu başlığı milyonuncu kez görmüş olanlara da buradan ayrıca sevgiler, saygılar.
Lukas Merophine
Sanayide Döküm Ustası
Sanayide Döküm Ustası
Lukas Merophine

Milliyet : O iki Alman
Yaşadığı Yer : Mançurya

MesajKonu: Geri: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyPerş. Nis. 04, 2013 10:25 am

10 yaşında rp yapmak... ohgod. *önündeeğilir*
Sahiden pek tanışma başlıklarına bakmazdım ama gelip bir bakınca hele ki rp yıllarını görünce selam çakmadan edemedim.
YAY hoşgeldin. allam neden seni gördüğümde capslockun amına koyarak sokakta birbirini görmüş iki kızın çığlıkları gibi çığlık atasım geliyor benim...
Catalina Castillian
Kaçak & Katil
Kaçak & Katil
Catalina Castillian

MesajKonu: Geri: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyPerş. Nis. 04, 2013 10:28 am

Her şey karşılıklı demişler, ben de seni görünce böyle 'asdfasfasfasfdsa' moduna girip sürekli caps yazarak konuşup böyle yerimde zıplayasım geliyor. Öhöm. Sana da selam kısaca.

10 yaşındaki Rp'lerimizi görsen, şimdi ara sıra gözüme çarptıkları oluyor da. Amanın amanın... Okumayınız, okumayınız.
Lukas Merophine
Sanayide Döküm Ustası
Sanayide Döküm Ustası
Lukas Merophine

Milliyet : O iki Alman
Yaşadığı Yer : Mançurya

MesajKonu: Geri: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyPerş. Nis. 04, 2013 10:34 am

Benim ilk rplerim... olm en azından 10 yaşında alışmışsın rpye, benim rpye başlama yaşımda muhtemelen akıyordun sen kdlsfm
Catalina Castillian
Kaçak & Katil
Kaçak & Katil
Catalina Castillian

MesajKonu: Geri: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyPerş. Nis. 04, 2013 10:51 am

Yok yok emin ol akmıyordum afsfasfas Ben akma seviyelerine anca 14ümde geldim ya, böyle bir şey olamaz...
Ice Cresswell
Endokrin Bölüm Asistanı
Endokrin Bölüm Asistanı
Ice Cresswell

Milliyet : Amerikan
Doğum Yeri : Amerika
Yaşadığı Yer : Hildenstern

MesajKonu: Geri: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyPerş. Nis. 04, 2013 11:39 am

Gökçe yine ben, kurtulamayacaksın sanırım benden ohno:
Viktor Lerwick
Suikastçi
Suikastçi
Viktor Lerwick

Milliyet : Alman-İngiliz-Shark melezi
Doğum Yeri : Dresden Harabelikleri
Yaşadığı Yer : Londra

MesajKonu: Geri: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyPerş. Nis. 04, 2013 11:58 am

Aww edith piaf. Marlene dietrich sapıklığım var ve hazır kurgu tutuyorken alsam mı diye bir heyecanlara sürükledin beni. OAO
öyle gündemden gündeme atlarım ki şaşarsınız. Hoş gelmişsin, iyi etmişsin!!1 *^*
Catalina Castillian
Kaçak & Katil
Kaçak & Katil
Catalina Castillian

MesajKonu: Geri: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyPerş. Nis. 04, 2013 12:26 pm

Tuçe, senden kurtulmak isteyen gitsin bir yerden atlasın.

Kim olduğunu bilmediğim yabancı, bence al yani. Hatta ben de Edith'i alsam mı diye düşünmedim değil ya. Karşılıklı alıp kullanırız.
Carol Hunt
Hapçı öğrencileri kendine aşık etme müyendizi & Matematikçi
Carol Hunt

Milliyet : Boşnak. Ama ssh, çaktırmıyoruz.
Doğum Yeri : Bosna Hersek

MesajKonu: Geri: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyCuma Nis. 05, 2013 11:52 am

Başlığı görünce yine bir aşk itirafı yapayım dedim. Çünkü buralar eskiden hep bağlıktı, üzüm ekerdik buralara hep...
Viva España!
ps. senin için gidip afilli cicikli n harfi buldum.
ps. Şu güneş gören yerleri görüyor musun Simba? İşte oralar hep benim krallığım.
Catalina Castillian
Kaçak & Katil
Kaçak & Katil
Catalina Castillian

MesajKonu: Geri: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyCuma Nis. 05, 2013 12:12 pm

Ya ben senin bütün karakterlerini görünce ayrıca üzerine atlayasım var, böylesine marjinal güzel bir insan görmedim hayatımda senin kadar. Sana şiir yazacağım bir gün otursam, desem şöyle baksam.

Hepsi senin olsun, hepsi sana var zaten, senin olmayan toprak mı var, hepsi sana feda Güneeeş.

Gollarımı açaydım, gitme diyeyim. N'oluur geri dööön Güneeş, sevguluuum, ben sensiz yaşuyamaaam
Carol Hunt
Carol Hunt

Milliyet : Boşnak. Ama ssh, çaktırmıyoruz.
Doğum Yeri : Bosna Hersek

MesajKonu: Geri: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyCuma Nis. 05, 2013 12:17 pm

Gideni sksinler, döndüm hararetli hayatımın tek gerçek- devamı gelmedi sorry bro. ): Oysa cidden kasmıştım romantikli aksiyonlu bir benzetme yapmak için. Çalışsam yaparım aslında ama çalışmıyorum ben. Zekalıyım ama amele olmak istiyom.
Gel topraklarıma Catalina ol. Gel kaçalım buralardan, söz sana bir sealand kurucam. Para falan basar etrafa lordluk ladylik rütbesi satarak köşeyi döneriz. Sazan çok memlekette, güzellik (:
Marc Le Bras
Kahraman Birimi
Kahraman Birimi
Marc Le Bras

Milliyet : Fransız
Doğum Yeri : Bordeaux, Fransa

MesajKonu: Geri: Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!   Gökyüzü ve hayalgücü aşkına! EmptyC.tesi Nis. 06, 2013 10:52 am

GÖKÇEEEÖÖÖ
Aşkım seni çok seviyom. Buraya bunu söylemeye geldim jsdglm Çok tatlısın yemin ediyom ya. Çok özledim bir de. VE RP İSTİYOM SINAVLARDAN SONRA SENİ SIKIŞTIRACAM AYRIYETTEN SDF

Gökyüzü ve hayalgücü aşkına!
1 sayfadaki 1 sayfası