V I V I S E C T I O N | 1 9 9 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sen yetkili bir abiye benziyon

2 posters
YazarMesaj
Marc Le Bras
Kahraman Birimi
Kahraman Birimi
Marc Le Bras

Milliyet : Fransız
Doğum Yeri : Bordeaux, Fransa
Yaşadığı Yer : Hildenstern

Sen yetkili bir abiye benziyon Empty
MesajKonu: Sen yetkili bir abiye benziyon   Sen yetkili bir abiye benziyon EmptyC.tesi Nis. 06, 2013 11:01 am

Evet arkaaşlar. Dedim ben de buraya yazayım, ikinci kez bir tanışma başlığına yazıyorum. Evet anladığınız üzere (hele rplerimi okuduysanız kesin anlamışsınızdır) rp camiasına son derece uzaktım bu seneye kadar. Daha doğrusu böyle forum olsun efendim site olsun hiç bulaştığım şeyler değildi. Tumblr'da giflerimi koyduğum bir blogum ve yıllar önce sims gibi efendime söyleyeyim küçükken yazıldığımız sitelerden tanıdığım arkadaşlarım vardı sdfkgm. Uzun lafın kısası, önceden tanıdığım Öykü arkadaşımız beni bu halta bulaştırdı ve bağımlısı oldum. İğrenç yazmama ve asla kurgu bulamama rağmen malak gibi takılıyorum buralarda. Daha doğrusu tanıdıkların sitelerine üye oluyorum diyelim zaten 2 rp sitesine üye oldum şimdiye kadar da neyse jsdmgf. 17 yaşındayım, mayısta reşit oluyoruz inşallah maşallah. Adını vermek istemediğim (niye bilmiyom hava olsun diye yaptım şuan) bir Fransız Lisesi'nde 11.sınıfım. Adım da Merve, ay adımı yazmayı unutmuşum lan sdfmg. Ciddiyetten bir haberim, her haltı şakaya vururum ki bu hiç iyi bir özellik değil. Çok fazla dizi takip edemiyorum okuldan dershaneden filan dolayı ama House izliyordum o bitti. Şuanda Game Of Thrones'u bir tek düzenli takip edebiliyorum. Müzik konusuna gelince her şeyi dinleyebilirim, ama slow şarkılar ruhuma asla hitap edemediği için niyeyse slow dinleyemiyorum. Laf aramızda her türlü kıro şarkıyı da ezbere bilirim, Güneş çok kez şahit oldu bu yönüme ksdmgf Eeeeem, bu kadar galiba. Umarım sizi sıkmamışımdır. Hepsini okumazsanız da önemli değil sdf Tanışmayı çok isterim hepinizle.
Ruby Parker
Kahraman Birimi
Kahraman Birimi
Ruby Parker

Milliyet : Amerikan-İngiliz
Doğum Yeri : Hildenstern

MesajKonu: Geri: Sen yetkili bir abiye benziyon   Sen yetkili bir abiye benziyon EmptyC.tesi Nis. 06, 2013 11:09 am

ıyy tiki fransız lisesinde okuyo... ._.

ps. amk sahiden lan. yemin ediyorum meslek lisesilerden fazla damar şarkı yelpazen var. 3 yıldır barzo arasında hayatta kalma mücadelesi veriyorum, bir haftada bütün yaşam sevincimi çaldın. Seni pavyonuma assolist yapayım mı Marc (:
Marc Le Bras
Kahraman Birimi
Kahraman Birimi
Marc Le Bras

Milliyet : Fransız
Doğum Yeri : Bordeaux, Fransa

MesajKonu: Geri: Sen yetkili bir abiye benziyon   Sen yetkili bir abiye benziyon EmptyÇarş. Nis. 10, 2013 9:24 am

niye repertuarıma laf atıyon ki şimdi anlamadım sdgkhms içimde bir emrah yatıyorsa ne olmuş yani doğamda var sdf EN ÇOK BANA SORACAKSINIZ KIRO ŞARKILARI BEN SAKSI DEĞİLİM

Sen yetkili bir abiye benziyon
1 sayfadaki 1 sayfası